Czesc wam wszystkim! Jestem początkującą blogerką. Nazywam sie Monika, dla znajmych - Monia . Mieszkam w małym mieście koło Wrocławia - Miliczu. Chodze tam do prywatnego gimnazjum. Moją pasją jest muzyka. Słucham jej wiele godzin dziennie. Do ulubionych zespołów należą - FTP i Birty. Oczywiście nie gardzę rodzimą muzyką. Jestem też fanką polskich rap zespołów i wykonawców - Pokahontaz, Grubson, Małpa, Huczuchucz,Pezet O czym będe pisała? Hmm. To dość trudne pytanie, jest tak wiele tematów. Zajme się głównie modą. Wprowadze tych zielonych. Postaram się wyjaśnić niektóre style, wyjaśnić na czym polegają i jak sie wg nich ubierać. Zamierzam dodawać również różne porady dla nastolatków, lubie wspierać rówieśników. Mam nadzieje, że ciepło przyjmiecie mojego bloga. Pierwsza notka już wkrótce!

Zapowiada się nieźle<3
OdpowiedzUsuńbardzo fajnie sie zapowiada :)
OdpowiedzUsuńzapraszam : weronikaeasyit.blogspot.com